Tolliteenused

Tolliteenused

Teenused

Telefon Eestis: +372 5342 3909
e-post: info@hazmat.ee

Tollivormistus import vajaduse korral sisaldab esialgse deklaratsiooni kauba tollipiiri (T1), täites tollideklaratsiooni ja selle esitus Toll, kliendi esindamine puhul tollikontrolli kauba kliendile üleandmise tollideklaratsioonide ja saatedokumentide kauba eest. Samuti pakume lepingulistele klientidele kui maksu teenust võime kasutada tähtaja pikendamist maksmise impordimaksud.

Osana ekspordi tollivormistus teenuseid, aitame teha konto kauba müügi, täitke ekspordideklaratsiooni ja esitada see tolliasutus, täitke saatedokumente kauba (nt CMR).

Umbes 1000 transiidideklaratsioonidele keskmiselt teeme kalendrikuus peamise Baltimaades. Koostame transiidideklaratsiooni oma kaupu ja tagada transportimise tollile kõikidest sihtkohtadesse Euroopas, sealhulgas Euroopa Vabakaubanduse Assotsiatsiooni riigid (Island, Norra, Šveits ja Liechtenstein).

Tolli nõustamine on oluline osa kaasaegse tarneahelas. Toll on keeruline ja pidevalt muutuvaid süsteem, mistõttu on oluline, et anda õige nõu õigel ajal. Õigusaktides on mitmeid õiguslikke võimalusi, mida saab kasutada, et tõhustada nende äri.

Me läheneme iga taime individuaalselt, et leida lahendus, mis rahuldada oma vajadusi täpselt.